Nieuwe Toerboertieker

Wim Roebroeks komt ons team versterken

Via dit bericht kunnen wij u het heugelijke nieuws mededelen dat vanaf 1 oktober 2019 Wim Roebroeks als Toerboertieker ons team is komen versterken!


Uitgebreide ervaring

Wim heeft jarenlange ervaring als Planner Bedrijfsverzorging voor AB Werkt. Daarvoor was Wim werkzaam als Planner Melkcontrole Zuid West Nederland voor CR Delta, en Melkcontroleur, stamboekhouder in het gebied Zuid- en Midden-Limburg.

Interne opleiding

Wim wordt intern door ons opgeleid en gaat ook al de baan op als Toerboertieker.

Contactgegevens

Wim is voor u bereikbaar onder nummer 06-12849039 en/of via zijn mailadres aftermarket@kaelen-agri.eu

Aanpassing routes

Tevens willen wij van de gelegenheid gebruik maken u te informeren dat de huidige 8 wekelijkse routes worden aangepast naar 6 wekelijkse routes zodat wij u nog beter van dienst kunnen zijn. Hierover wordt u nog geïnformeerd.

Voor verdere vragen hieromtrent staan wij u graag te woord.